halfSPIN

Ujęcia bullet time w zakresie 180° Do 48 lustrzanek. Świetna atrakcja promocyjna.

halfSPIN

Usługa SPIN to nie tylko oryginalna i angażująca uczestników atrakcja eventu, konferencji czy imprezy. To także niesztampowa pamiątka, która dosłownie i w przenośni zatrzymuje czas i pozwala wrócić do niesamowitych emocji oraz chwil z wydarzenia. Ujęcia bullet time to też świetny materiał viralowy, dzięki któremu możesz wypromować w Internecie swoją markę zarówno samemu, jak i poprzez udostępnianie nagrań przez zadowolonych klientów czy uczestników wydarzenia.

Za sprawą oprogramowania XANGLE, którego jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem na Polskę, mamy nieograniczone możliwości sterowania wyzwalaniem aparatów, brandingiem ujęć czy automatyczną postprodukcją. Gotową sekwencję Freeze Motion Twoi goście otrzymują w ciągu nawet kilku sekund i mogą ją wysłać sobie na maila bądź udostępniać dalej na Facebooku, Instagramie czy innych portalach społecznościowych.

Nad dobrą zabawa czuwa profesjonalny zespół realizacyjny. Udostępniamy atrakcyjne akcesoria i doradzimy uczestnikom co zrobić, aby ujęcie wyszło wprost nieziemsko. W tym składzie jesteśmy w stanie wyprodukować w czasie rzeczywistym ok. 1000 sekwencji zdjęciowych dziennie.

INFORMACJE TECHNICZNE

Na montaż i konfigurację systemu potrzebujemy ok 6 godzin*. Sama instalacja zajmuje powierzchnię 7mx4m. Przy tej konfiguracji uzyskujemy 2sekundy płynnego ujęcia z efektem bullet time, obrót o 180 stopni dookoła fotografowanych osób. Do sprawnego działania systemu potrzebujemy na miejscu gniazdo 230v i stabilne łącze internetowe. Jeśli go nie ma, nie martw się zabierzemy wiaderko internetu ze sobą. ;-)

Podgląd sekwencji pokazujemy na ekranie, a już po kilkunastu sekundach możemy ją wysłać na dedykowaną stronę www lub adres e-mail uczestnika.

Short SPIN

Zdjęcia typu Freeze po łuku 45°, 12 lustrzanek cyfrowych. Kompaktowy rozmiar systemu. Natychmiastowa realizacja i udostępnianie ujęć. Innymi słowy: Fotobudka 3D!

45 stopni
12 lustrzanek

HALF SPIN

Ujęcia bullet time w zakresie 180°, do 48 lustrzanek. Możliwość brandingu całej instalacji. Świetna atrakcja promocyjna, zwłaszcza na stoisko targowe.

180 stopni
32-48 lustrzanek

Quarter SPIN

Zdjęcia bullet time effect po łuku 90°, 24 lustrzanki. Kompaktowy rozmiar. Wiekszy brat fotobudki 3D. Idealny jako dodatkowa atrakcja na event.

90 stopni
24 lustrzanki

FULL SPIN

Zdjęcia Selfie 360°, nawet do 100 lustrzanek cyfrowych. Efekt freeze i slow-mo. Opcja dla najbardziej wymagających, główna atrakcja wydarzenia.

360 stopni
do 100 lustrzanek

Copyright © timebusters | Polityka Prywatności